Open/Close Menu Endüstriyel Mutfak Pişirme Üniteleri Fırınlar

Laco-Kompakt-Silindir-utuBelçika menşeili Laco firması yataklı ütülerde birçok teknolojinin patent sahibi olarak gösteriliyor. Tripa tarafından Türkiye pazarına sunulan Laco markası, ürettiği son yatak teknolojisi olan AIR STREAM ütü sistemini Ekim ayı başında yapılacak olan EXPODETERGO-Milano Fuarı’nda da tanıtacak. Tripa’dan yapılan açıklamaya göre, bu son teknoloji sayesinde en hızlı ve etkin şekilde ütüleme yapılabiliyor.

Açıklamada ürünle ilgili şu bilgiler veriliyor: “Silindir ütü yatağı ve silindir ütü silindiri özel yapıdadır. Silindir kendi içinde özel hava sirkülasyonu ile ütüleme esnasında ıslanan keçenin kolay kurumasını sağlar. Ayrıca silindir ve yatak özel delik yapısına sahiptir. Keçe ve ütülenen malzeme nem olarak belli bir doygunluğa geldiğinde bu sirkülasyon devreye girer. Taze hava emişi bu delikli yapı sayesinde çok daha hızlı ve kolay olur.

Taze emilen hava alt kısımda ön ısıtma yapılır, bu sayede ütülenen çamaşır soğumaz. Hava sirkülasyonu keçedeki nemi algıladığı için sistem hemen devreye girer ve zaman kaybı olmadan kurutma fanı çalışır. Bu sayede ütü verimliliği %20-%25 artar.

Laco esnek ve hareketli silindir ütü yatak sistemi ile patent almış bir firmadır. Hareketli silindir ütü yatağı sayesinde zaman içinde aşınan ütüleme keçesinden oluşan boşluklar asla oluşmaz ve bu sistem ile maksimum temas yüzeyi sağlanır.”

Kaynak: Turizm Dünyası

İletişim        +90 312 219 6911